asenlv

Atalanta - Borussia D

след 5ч. 15м.

2 @ 2.84 (10/10)

В един от най-интересните 1/16 финални срещи реванш от Лига Европа съперници са тимовете н
коментари (0)

ultraspz

AC Milan - Ludogorets

2 @ 5.25 (5/10)

Ясно е, че Милан се класира, като досега Милан никога не е отпадал от български отбор, но

ivan4v365

Lokomotiv Moscow - Ni

след 1ч. 10м.

1 @ 2.4 (10/10)

доста неблагоприqтни условиq за игра в москва. това определено ще е в мунус за гостите. те

ivan4v365

Zenit St. Petersburg

след 3ч. 10м.

1 @ 1.64 (10/10)

много неочаквано за мен руснаците загуиха в мач номер 1. сега с домакинско предимство и ку

ivan4v365

1 @ 2.56 (10/10)

много щастлива победа в добавеното време на мача за гостите в среща номер 1. сега аталанта

FILIP77

RB Leipzig - Napoli

O @ 1.73 (10/10)

След страхотната си победа с три на един като гост на Наполи,в четвъртък от 20:00 часа бъл

FILIP77

O @ 1.58 (10/10)

След победата с три на два като домакин в Германия,в четвъртък от 22:05 часа българско вре